Jsme tu pro Vás už od roku 1962

Více než 50 let se zaměřujeme na komplexní péči o malá zvířata. Po privatizaci došlo k rozsáhlé rekonstrukci budovy a její prostory byly průběžně renovovány až do dnešní podoby. Naše veterinární klinika se stala díky vybavení moderními přístroji a široké nabídce preventivních, diagnostických a léčebných úkonů, včetně operací, velice vyhledávaným pracovištěm. Cílem dobře sehraného týmu lékařů a sestřiček je úspěšná léčba pacientů a spokojenost jejich majitelů. Klinika má otevřeno denně, včetně víkendů a svátků.

 • PREVENCE

  Na naší klinice provádíme pravidelná očkování, vakcinační látky vybíráme individuálně podle potřeb každého pacienta.

 • LÉČBA

  Naše klinika nabízí diagnostiku a léčbu nejčastějších onemocnění malých zvířat. Jsme plně vybavené pracoviště i pro specializované výkony v jednotlivých oborech veterinární medicíny.

 • VÝŽIVA

  V oblasti výživy vám dokážeme poradit, jak se zorientovat v široké nabídce krmiv na trhu a jak co nejlépe krmit vašeho domácího mazlíčka. V případě zdravotních problémů spojených s výživou nabízíme diagnostiku onemocnění a výběr vhodné diety. Můžete u nás zakoupit jak běžné krmivo, tak i veterinární terapeutické diety.

 • KONTAKT

  Jinonická 78, Praha 5 Košiře, 150 00         Tel.: 257 22 25 25                                           email:info@veterinajin.cz                                  email poradna: poradna@veterinajin.cz Ordinační hodiny:                                         Po-Pá: 8:00 – 22:00                                    So, Ne, svátky: 13-18